Wiadomości
- 13 sierpnia 2013
- wyświetleń: 2386
Nieletni chuligani i awantura
Policjanci z komisariatu IV zatrzymali 17-latka i jego o rok młodszego brata, którzy na bielskiej ul. Barkowskiej pobili 20-latka i wybili szybę w jego samochodzie.
Dwaj nastolatkowie wszczęli awanturę ze swoim sąsiadem, z którym od pewnego czasu są skonfliktowani. Najpierw wybili szybę w jego samochodzie, powodując szkody w wysokości 500 zł, a następnie zaatakowali pokrzywdzonego. Pobili go i skopali po całym ciele.
Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali obu napastników. Starszy z nich usłyszał już zarzuty pobicia pokrzywdzonego i uszkodzenia należącego do niego mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Jego młodszy brat za swoje czyny tłumaczyć się będzie przed Sądem Rodzinnym.
Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali obu napastników. Starszy z nich usłyszał już zarzuty pobicia pokrzywdzonego i uszkodzenia należącego do niego mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Jego młodszy brat za swoje czyny tłumaczyć się będzie przed Sądem Rodzinnym.
ZOBACZ TAKŻE
Nowy skwer prawie gotowy… i już zniszczony. Czy potrafimy dbać o wspólną przestrzeń?
Akty wandalizmu, śmiecenie i burdy na ul. Jaworzańskiej
[FOTO] Zabrzeg: pożar budynku mieszkalnego. Trwa akcja gaśnicza!
Gorący temat[FOTO] Nieletnia za kierownicą i pięciu pasażerów. To nie mogło się skończyć dobrze
[FOTO] Leśnicy przecierali oczy ze zdumienia. W lesie znaleźli dziesiątki opon
Ponad 3 promile, zakaz prowadzenia i jazda w najlepsze. Pijani kierowcy zatrzymani w powiecie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











