bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2013
  • 16 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2018

Promocja Moraw w Galerii Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

16 sierpnia w Galerii Sfera zagości klimat Moraw. Na specjalnym stoisku będzie można zapoznać się z historią, kulturą i atrakcjami regionu oraz spróbować słynnych sztramberskich wypieków.

morawy brno
Brno · fot. wikipedia.org


16 sierpnia w godzinach od 9 do 21 w Galerii Sfera będzie otwarte stoisko prezentujące walory okręgu morawsko-ślaskiego.

Prezentacja regionu w Galerii Sfera będzie połączona z degustacją „sztramberskich uszu”, słynnego przysmaku z piernika w kształcie rożka, wypiekanego w miasteczku Štramberk na pamiątkę legendarnego zwycięstwa nad wojskiem tatarskim. Organizatorzy przygotowali także konkurs. Na zwycięzcę będzie czekał weekendowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu.

Okręg morawsko-śląski jest położony w najbardziej wysuniętej na wschód części Republiki Czeskiej, ok. 300 km od Pragi. Zajmuje obszar o powierzchni 5427 km2 i z trzech stron jest otoczony górami. Bogata historia przekłada się na bogactwo atrakcji turystycznych. Kilkadziesiąt zamków i pałaców, zespoły budowli ludowych, charakterystyczne kościółki, liczne muzea techniki to tylko część szerokiej oferty Kraju Morawskośląskiego.

pola / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj