bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1923

Nastolatki pobiły za papierosa

Policjanci z komisariatu III i funkcjonariusze z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali nastolatki podejrzewane o pobicie dwóch bielszczanek.

Do zdarzenia doszło wieczorem w Bielsku-Białej na ul. Warszawskiej, w okolicy dworca PKP. Nastolatki w wieku 14 i 17 lat zaczepiły dwie 22-latki. Sprawczynie zażądały, aby pokrzywdzone poczęstowały ich papierosami, a kiedy kobiety odmówiły poczęstunku, doszło pomiędzy nimi do szarpaniny.

Dwie wyjątkowo agresywne i wyraźnie szukające zaczepki nastolatki pobiły swoje ofiary. Krótko po zdarzeniu obie sprawczynie zostały zatrzymane. Starsza, która dodatkowo okazała się poszukiwana przez pogotowie opiekuńcze jako zaginiona, trafiła do policyjnego aresztu.

Za pobicie może jej teraz grozić do 5 lat za kratami. Młodsza została przewieziona do Policyjnej Izby Dziecka. Za swój czyn tłumaczyć się będzie przed Sądem Rodzinnym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.