bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3676

Mammografia przed Galerią Sfera

Za nami:

Od 8 do 10 sierpnia na parkingu przed Galerią Sfera (Galeria I) ustawiony zostanie nowoczesny mammobus wykonujący bezpłatnie badanie piersi. Zapraszamy wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 roku do skorzystania z możliwości zadbania o własne zdrowie.

mammobus


Z bezpłatnych badań będzie można skorzystać w dniach 8 - 10 sierpnia w godzinach od 9:00 - 13:00 oraz od 14:00 - 17:00. Badania te wykonywane będą bezpłatnie w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy finansowany przez Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia p.t. „Bezpłatna Mammografia”.

Rejestracji należy dokonać telefonicznie pod numerem 58 325 76 20 oraz 58 325 76 21, a podczas badania mieć dowód osobisty.

Mammografia (rentgenowskie badanie piersi) jest najbardziej skuteczną metodą w diagnostyce wczesnych zmian nowotworowych, co gwarantuje niemal w 100% wyleczenie. Jest to badanie bezpieczne, przy użyciu minimalnej dawki promieniowania rentgenowskiego.

Wczesne wykrycie choroby daje szansę całkowitego wyleczenia. Warto zatem zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z bezpłatnego badania. Mammografię powinny regularnie wykonywać wszystkie kobiety po 35 roku życia.

Więcej szczegółów z zakresu badań mammograficznych na www.mojamammografia.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.