bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2013
  • 20 września 2013
  • wyświetleń: 3128

Piknik absolwentów ATH

Za nami:

Akademia Techniczko-Humanistyczna organizuje wielki piknik absolwentów, w którym mogą wziąć udział zarówno byli studenci ATH, jak i absolwenci Filii Politechniki Łódzkiej w Bielsku-Białej.

Studia to jeden z najlepszych okresów w Twoim życiu? Często wspominasz swoją alma mater? Pamiętasz kolejki do dziekanatu, nieprzespane noce przed egzaminami, wpisy do indeksów? Jesteś ciekaw, czy Twoje koleżanki i koledzy z roku się zmienili? Przyjdź! Powspominaj!

W programie m.in.: przywitanie przybyłych absolwentów,
spotkania po latach w grupach wydziałowych i rocznikowych,
część wspomnieniowa w mniej oficjalnej oprawie.

Piknik Absolwentów odbędzie się w piątek 20 września 2013 r. o godz. 17. w kampusie ATH przy ul. Willowej 2 w budynku L. Spotkanie organizuje ATH oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Wstęp jest wolny, warto jednak wcześniej się zarejestrować. Organizatorzy zachęcają do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie: www.piknik.ath.bielsko.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem: 33 82 79 445, lub adresem mailowym: piknik@ath.bielsko.pl.

ab / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.