bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3048

Kolejny sukces naszej ekipy

Strażak z Bielska-Białej po raz kolejny okazał się najlepszy podczas jednych z najbardziej wyczerpujących zawodów dla strażaków. 27 lipca na andrychowskim rynku rozegrano ogólnopolskie zawody strażaków "Wadowice Firefighter Combat Challenge".

W zawodach formuły FCC, strażacy ubrani w umundurowanie specjalne, hełm, rękawice oraz aparat powietrzny z podpiętą do niego maską muszą w jak najkrótszym czasie pokonać morderczy tor przeszkód.

W zawodach wzięło udział trzech strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej: Paweł Hess, Marcin Herok oraz Daniel Góralczyk, którzy wystartowali w trzech kategoriach: indywidualnie, tandem oraz sztafeta. W rywalizacji indywidualnej w kategorii M18, do 30 lat, Paweł Hess po raz kolejny zdeklasował rywali zajmując pierwsze miejsce, pokonując morderczy tor przeszkód w czasie 95,5 sekundy.

Kolejny sukces naszej ekipy · fot. Wadowice FCC


W kategorii tandem bielski strażak startował w parze z kolegą z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 6 w Warszawie zajmując również pierwsze miejsce. W sztafecie nasza trójka uplasowała się na czwartym miejscu. Ponadto w startach indywidualnych do 30 lat, startujący po raz pierwszy Daniel Góralczyk zajął wysokie 8 miejsce, a Marcin Herok 45.W kategorii OPEN zwyciężył strażak ze Szczecina Krzysztof Krawczyk.

W zawodach wzięło udział 100 najtwardszych strażaków m.in. z Krakowa, Torunia, Łodzi, Szczecina, Zakopanego, Bielska-Białej, a nawet z Czech, Słowacji i Słowenii.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.