Wiadomości
- 27 maja 2026
- 10 czerwca 2026
- wyświetleń: 772
Międzynarodowa Konferencja Mobilności Zawodowej już w czerwcu w Bielsku-Białej
Za nami:
Transgraniczny rynek pracy, braki kadrowe oraz zawody przyszłości będą głównymi tematami konferencji organizowanej przez Partnerstwo Transgraniczne EURES-T Beskydy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Wydarzenie poświęcone współpracy Polski, Czech i Słowacji na przygranicznym rynku zatrudnienia odbędzie się 10 czerwca o godz. 10:00 w Bielsku-Białej, w hotelu Papuga Park Hotel Wellness Marrakesz & SPA.
W programie m.in.
- eksperckie wystąpienia dotyczące rynku pracy PL-CZ-SK,
- panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli instytucji rynku pracy i partnerów społecznych,
- perspektywa pracodawców z Polski, Czech i Słowacji,
- networking i wymiana doświadczeń w zakresie mobilności zawodowej.
Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu:
- e-mail: eurestbeskydy@wup-katowice.pl
- tel. 33 813 69 70
Konferencja organizowana jest w ramach projektu: „Wsparcie PSZ w świadczeniu usług w ramach partnerstwa transgranicznego EURES-T”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

ZOBACZ TAKŻE
Nowe mieszkania komunalne w Bielsku-Białej? Pojawiła się propozycja zakupu gotowych lokali
Spór o darmową komunikację dla młodych. Zarzuty "Młodych Razem" wobec przewodniczącej RM
Po latach oczekiwań jest przełom ws. potoku Krzywa. Podpisano porozumienie
DzisiajKrwiobus ponownie przy Ratuszu. 18 czerwca kolejna akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej
Już 1600 kobiet na liście. Bieg KoBBiet bije rekordy przed startem
[FOTO] Zielona stolica kultury. Splecione trawy i metrowe krzaki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







