Wiadomości

  • 10 lipca 2013
  • 12 lipca 2013
  • wyświetleń: 2652

Natalia Przybysz na Letniej Scenie

Za nami:

Już w najbliższy piątek (12 lipca) o godzinie 19.00, na Placu Bolka i Lolka przed Galerią Sfera wystąpi Natalia Przybysz.

sfera


Natalia Przybysz znana jest przede wszystkim z zespołu Sistars, którego była współzałożycielką. Od 2008 roku piosenkarka występuje solo pod pseudonimem artystycznym Natu.

Na początku czerwca ukazał się jej trzeci solowy album "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin", w którym składa muzyczny hołd wielkiej amerykańskiej blues-rockowej wokalistce. Natalia wybrała kilkanaście utworów Janis Joplin i zinterpretowała je na nowo z charakterystyczną dla siebie soulową energią.

Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie również najpopularniejszych i najbardziej lubianych utworów z poprzednich płyt, także tych, które artystka nagrała razem z siostrą, Pauliną Przybysz.

Na piątkowych koncertach Letniej Sceny Sfery każdy miłośnik dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie. Muzyczne propozycje na wakacyjne piątkowe wieczory są bardzo różnorodne. Czekają nas jeszcze występy m.in. InoRos, Tabu czy Kasi Kowalskiej.

Wstęp na koncerty Letniej Sceny Sfery jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj