Wiadomości
- 11 maja 2026
- wyświetleń: 1455
1,64 promila na rowerze i szybka interwencja straży miejskiej - mandat 2500 zł
8 maja, tuż po północy, w rejonie parku za Urzędem Miasta strażnicy miejscy interweniowali wobec mężczyzny, który pił alkohol. Według ustaleń służb miał on pić wódkę siedząc na parkowej ławce, co stanowi wykroczenie.

Mężczyzna po pierwszej interwencji nie zakończył jednak swoich „nocnych wojaży” - wsiadł na rower i popędził w stronę CH Sfera.
Około godziny 00.30 został zauważony i ujęty przez patrol Straży Miejskiej, przy ul. Cyniarskiej. Na miejsce wezwano Policję.
Badanie alkomatem wykazało 1,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze zakończyli czynności wobec mężczyzny, nakładając na niego mandat karny w wysokości 2500 zł.
ZOBACZ TAKŻE
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
[FOTO] Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Siedem osób rannych!
53-letni Norweg na rowerze pod wpływem alkoholu. Skończyło się mandatem 2500 zł
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








