Wiadomości
- 7 maja 2026
- 9 maja 2026
- wyświetleń: 2523
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań pana Gustawa, który 6 maja oddalił się z jednego z domów pomocy społecznej w naszym regionie. Mężczyzna jest cały i zdrowy.
Poszukiwania prowadzili policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku. Jak podawali stróże prawa, mężczyzna mógł przebywać w Czechowicach-Dziedzicach.
ZOBACZ TAKŻE
Trwały pilne poszukiwania 50-latki. Kobieta została odnaleziona
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Gorący temat5-latka sama podróżowała w pociągu. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego dziecka
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









