Wiadomości
- 7 kwietnia 2026
- wyświetleń: 605
Utrudnienia na ul. Wojciecha Bogusławskiego w Bielsku-Białej
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że od 8 kwietnia, przez około tydzień, ul. Wojciecha Bogusławskiego w rejonie budynku nr 9 będzie zamknięta z powodu budowy przyłącza ciepłowniczego.

Dla kierowców wyznaczono objazdy
Objazd prowadzony będzie ulicami Juliana Tuwima, Joachima Lelewela i Marii Skłodowskiej-Curie dla pojazdów poruszających się od strony ul. Juliana Tuwima oraz ulicami: Marii Skłodowskiej-Curie, Akademii Umiejętności i Juliana Tuwima dla pojazdów poruszających się od strony ul. Marii Skłodowskiej-Curie.
MZD apeluje o stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
ZOBACZ TAKŻE
Utrudnienia na ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza i ul. Tadeusza Rejtana
Awaryjne zamknięcie chodnika przy ul. Piłsudskiego w Bielsku-Białej
Utrudnienia w ruchu drogowym podczas Tradycyjnej Drogi Krzyżowej w Bielsku-Białej
Utrudnienia w ruchu podczas VI Straceńskiej Drogi Krzyżowej w Bielsku-Białej
Czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w związku z Biegiem Tropem Wilczym
Prace przy rozbudowie ITS. Utrudnienia na ulicach: Mazańcowickiej i Komorowickiej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











