Wiadomości

  • 23 czerwca 2013
  • wyświetleń: 3293

Robert Demjan zostanie w Bielsku?

Choć po zakończeniu sezonu ten wariant wydawał się nieprawdopodobny, to wiele wskazuje na to, że działaczom Podbeskidzia uda się zatrzymać w Bielsku-Białej najlepszego strzelca drużyny.

- Mam przeczucie graniczące niemal z pewnością, że Robert Demjan zostanie jednak w Podbeskidziu - napisał w sobotę na Twitterze trener Górali, Czesław Michniewicz.

Słowacki napastnik, który w poprzednim sezonie został królem strzelców T-Mobile Ekstraklasy, nie narzekał na brak ofert. Obok Podbeskidzia konkretną propozycje finansową Robertowi Demjanowi złożyła krakowska Wisła. W prasie pojawiały się również doniesienia o klubach zza granicy.

Według informacji portalu weszło.com Robert Demjan w Bielsku-Białej ma miesięcznie zarabiać 10 tysięcy euro. Obecny kontrakt z Podbeskidziem wygasa Słowakowi 30 czerwca.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Komentarze

UWAGA - do 18 maja do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.