Wiadomości

  • 23 czerwca 2013
  • 1 lipca 2013
  • wyświetleń: 7315

Błatnia bezkonkurencyjna

Czytelnicy portalu bielsko.info wybrali najpopularniejszy szlak turystyczny w stolicy Podbeskidzia. Według wyników naszej ankiety najbardziej popularnym szlakiem jest malownicza trasa z Klimczoka na Błatnią!

szlak na błatnią
fot. fotopolska.eu
Stolica Podbeskidzia jest wyjątkowym miastem. W granicach administracyjnych Bielska-Białej można uprawiać turystykę górską, a wariantów trekkingu w pasmach Beskidu Śląskiego i Małego jest kilkanaście.

Popularne szlaki na Szyndzielnię, Klimczok i Kozią Górę oraz mniej zatłoczone, acz urokliwe trasy na Magurkę Wilkowicką, Kołowrót i Błatnią. Każda z nich ma swoich wielbicieli.

Przez tydzień na portalu bielsko.info można było głosować na najbardziej popularny szlak na terenie Bielska-Białej. Zwycięzcą okazał się szlak żółty z Klimczoka na Błatnią - 28. proc. ankietowanych. Niewiele mniej osób, bo 26. proc. biorących udział w ankiecie, opowiedziało się za niebieskim szlakiem z Wapienicy na Błatnią.

Cieszymy się, że nasza ankieta cieszyła się sporym zainteresowaniem. W wakacje przygotujemy film promujący trasę z Klimczoka na Błatnią.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.