bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2013
  • 1 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1756

Happening: piłeczką w polityka

Za nami:

Kongres Nowej Prawicy Oddział Bielsko-Biała wraz z Sekcją Młodzieżową zapraszają na ogólnopolski happening pt. "Dzień Dziecka Zadłużonego".

1 czerwca o godzinie 14:00 na Placu Chrobrego bielski odział Kongresu Nowej Prawicy zamierza pokazać swoje rozgoryczenie poczynaniami polityków.

- Chcemy uświadomić mieszkańców naszego miasta do jakiego stopnia wszyscy jesteśmy okradani. Dług publiczny z roku na rok zamiast być stopniowo spłacany, rośnie w zatrważającym tempie. Zachowując bierność w tej sprawie, skazujemy nasze dzieci i wnuki na spłacanie naszych błędów i złych politycznych wyborów - mówią organizatorzy happeningu.

Podczas akcji głos planują zabrać Panowie Wiesław Lewicki oraz Marcin Cokot. Działacze rozdadzą ulotki agitacyjne dorosłym i cukierki dla najmłodszych z racji, że jest to właśnie ich dzień. Być może odbędzie się również bitwa na piłeczki ping-pongowe, polegająca na trafieniu w maski szefów głównych partii politycznych w Polsce.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.