bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2013
  • 1 lipca 2013
  • wyświetleń: 5035

Prace przy ulicy Orkana - zdjęcia

Ulica Orkana przechodzi generalny remont. Aktualnie przebudowywana jest tzw. infrastruktura techniczna. Termin realizacji pierwszego etapu inwestycji mija końcem lipca.

Przypominamy, że w pierwszej kolejności zostanie wykonany odcinek ulicy Orkana od ulicy Wzgórze do ulicy Słowackiego. Odcinek ten został zamknięty dla ruchu. Objazd prowadzi ulicami: 3 Maja, Sienkiewicza, Słowackiego.

Zakres prac obejmuje m.in.: wykonanie nawierzchni jezdni z kostki granitowej, wykonanie chodników z płyt granitowych, budowę kanalizacji deszczowej oraz przebudowę kolidującej infrastruktury technicznej tj. sieci gazowej, wodociągowej, sanitarnej i elektroenergetycznej.

Remont ulicy Orkana · fot. ab / bielsko.info


Inwestycja realizowana będzie w okresie dwuletnim z podziałem na dwa etapy. Etap pierwszy zakłada przebudowę ul. Orkana z terminem realizacji do końca lipca tego roku. Drugi etap obejmuje przebudowę ulicy Waryńskiego. Wtedy roboty będą realizowane w okresie kwiecień - sierpień 2014 r.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.