bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2013
  • wyświetleń: 3096

Kolizja w drodze na egzamin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W drodze na egzamin na prawo jazdy, kursantka zderzyła się z Toyotą z ośrodka egzaminacyjnego. I nie byłoby w tym zdarzeniu nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta kierowała bez uprawnień, a sprawcą kolizji ostatecznie okazał się pracownik tego ośrodka.

65-letni kierowca Toyoty wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy nie ustąpił pierwszeństwa 38-letniej kobiecie, która kierowała Oplem Astrą, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Na szczęście na skutek zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Skierowane na miejsce policjantki z drogówki ustaliły, że kierująca Oplem nie posiadała uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mieszkanka Skoczowa jechała na plac manewrowy, na egzamin na prawo jazdy, a było to jej czwarte podejście do tego egzaminu.

Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 500 zł. Na sprawcę kolizji, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym nałożono mandat w wysokości 250 zł i sześć punktów karnych.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj