bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2011
  • 12 maja 2011
  • wyświetleń: 2671

Konkurs: Policjant, który mi pomógł

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia chce w szczególny sposób wyróżnić policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.

W marcu ogłoszony został start IV edycji ogólnopolskiego plebiscytu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł". Zgłaszać policjantów do konkursu mogą do 31 maja osoby indywidualne, przedstawiciele organizacji i instytucji (za wyjątkiem jednostek policji).

Aby to zrobić wystarczy wypełnić elektroniczny formularz na stronie www.niebieskalinia.pl/konkurs/.

Zamiarem organizatorów jest: promowanie postaw i umiejętności służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie; a także podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. "Niebieska Linia" chce również wesprzeć policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym i zwiększyć motywację funkcjonariuszy do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.