Wiadomości
- 25 marca 2011
- 12 maja 2011
- wyświetleń: 2944
Konkurs: Policjant, który mi pomógł
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia chce w szczególny sposób wyróżnić policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.
W marcu ogłoszony został start IV edycji ogólnopolskiego plebiscytu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł". Zgłaszać policjantów do konkursu mogą do 31 maja osoby indywidualne, przedstawiciele organizacji i instytucji (za wyjątkiem jednostek policji).
Aby to zrobić wystarczy wypełnić elektroniczny formularz na stronie www.niebieskalinia.pl/konkurs/.
Zamiarem organizatorów jest: promowanie postaw i umiejętności służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie; a także podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. "Niebieska Linia" chce również wesprzeć policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym i zwiększyć motywację funkcjonariuszy do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.
Plebiscyt odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
Aby to zrobić wystarczy wypełnić elektroniczny formularz na stronie www.niebieskalinia.pl/konkurs/.
Zamiarem organizatorów jest: promowanie postaw i umiejętności służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie; a także podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. "Niebieska Linia" chce również wesprzeć policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym i zwiększyć motywację funkcjonariuszy do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.
Plebiscyt odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Leśnicy przecierali oczy ze zdumienia. W lesie znaleźli dziesiątki opon
Ponad 3 promile, zakaz prowadzenia i jazda w najlepsze. Pijani kierowcy zatrzymani w powiecie
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej wicemistrzami województwa śląskiego w piłce nożnej
Motoambulans w Bielsku-Białej zdał pierwszy egzamin - 63 interwencje w pierwszym miesiącu
[FOTO] Zawał w autobusie MZK. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej pacjent przeżył
Ebisu Sushi: Tradycyjne sushi w sercu Bielska-Białej. Teraz w nowej odsłonie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











