
Wiadomości
- 16 października 2025
- wyświetleń: 1732
[FOTO] Nocna kraksa w samym środku miasta. Dwa auta do kasacji
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę późnym wieczorem w centrum Bielska-Białej. Na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Wzgórze i 3 Maja, Seat zderzył się z Mercedesem. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.
W toku czynności policjanci ustalili, że winę za spowodowanie kolizji ponosi kierująca Mercedesem. Kobieta jadąc od strony dworca, skręcała w lewo w ul. Wzgórze (po kilkudziesięciu metrach to już ul. Stojałowskiego). Doszło do zderzenia z Seatem, który nadjechał z przeciwka. Siła uderzenia była duża i doszło do znacznych uszkodzeń pojazdów, co może sugerować sporą prędkość Seata. O ten wątek spytaliśmy rzecznika prasowego KMP w Bielsku-Białej.
Policjanci oceniając kto zawinił zwrócili uwagę na uszkodzenia pojazdów. Było podejrzenie, że kierowca Seata jechał zbyt szybko i kierująca Mercedesem mogła go nie widzieć. Sprawdzono monitoring, na którym było dokładnie widać przebieg wydarzeń. Nawet jeśli Seat jechał szybciej, to w ocenie policjantów dało się bezpiecznie przeprowadzić manewr lewoskrętu i uniknąć kolizji, stąd taka a nie inna decyzja mundurowych. Sprawa zakończyła się mandatem.
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Lądowanie na Jeziorze Międzybrodzkim. Jest raport wstępny PKBWL. Pilot zachował zimną krew

Gorący temat[FOTO] Śmierć pod osłoną nocy. Rozpędzone Audi z impetem uderzyło w mur obronny

Gorący tematPoważny wypadek przy pracy w zakładzie. Mężczyzna został przygnieciony ciężkimi materiałami

[FOTO] Groźna kraksa na Rondzie Solidarności. Kobieta była zakleszczona w pojeździe
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



