bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2011
  • 7 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3191

Dzień Otwarty w Tyszkiewiczu

Za nami:

Jeżeli chcesz przekonać się co trzeba zrobić, aby zdobyć atrakcyjną pracę - przyjdź na „Dzień Otwartych Szans w Tyszkiewiczu!”.

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza zaprasza w czwartek, 7 kwietnia. Przygotowano nie lada atrakcje, między innymi - dyskusje z praktykami - byłymi studentami, którzy obecnie pełnią kierownicze funkcje w bielskich firmach, pokazy studentek Kosmetologii - dla odwiedzających - zabiegi masażu upiększającego, wizażu oraz stylizacji paznokci a także wernisaż wystawy pokonkursowej „Przestrzeń wokół nas”.

BWS im. Tyszkiewicza otwiera dla chętnych swoją siedzibę przy ul. Nadbrzeżnej 12 w centrum Bielsku-Białej już od godziny 9.00.

Przygotowano specjalne bloki tematyczne - „Informatyczny” - będzie możliwość podyskutowania z absolwentami, którzy założyli swoje własne firmy oraz blok „Zarządzanie” - tutaj spotkamy się z szefami bielskich przedsiębiorstw, którzy ukończyli BWS im. J. Tyszkiewicza. Odbędą się również otwarte warsztaty rysunku przygotowane przez wykładowców kierunku „Architektura wnętrz” i „Architektura krajobrazu” oraz pokazy umiejętności studentek Kosmetologii - w tych ostatnich wziąć mogą udział goście!

W trakcie dnia otwartego, o godz. 12.00 otwarta zostanie wystawa pokonkursowa Studenckiego Konkursu Architektonicznego „Przestrzeń wokół nas” . Ogłoszone zostaną również wyniki rywalizacji, oraz wręczone dwie nagrody Rektora BWS im. J. Tyszkiewicza.

Specyficzna organizacja dnia otwartego BWS im. Tyszkiewicza - czyli nastawienie na dyskusje i spotkania z absolwentami - doskonale wpisuje się w prowadzone od lat działania Uczelni mające na celu zintegrowanie kierunków nauczania z potrzebami rynku pracy. W ubiegłym roku Uczelnia pozyskała w tym celu środki unijne. Projekt pod nazwą „Kształcimy praktyków” jest obecnie realizowany we współpracy z wiodącymi firmami z regionu Podbeskidzia.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.