bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2013
  • wyświetleń: 1486

Sprzedawali kradziony sprzęt

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o paserstwo kradzionego sprzętu budowlanego.

Do zatrzymania paserów przyczyniły się informacje przekazane przez jednego z mieszkańców. Bielszczanin nie był obojętny wobec podejrzanego zachowania "handlarzy", którzy oferowali sprzęt budowlany po znacznie zaniżonej cenie. Swoje spostrzeżenia przekazał funkcjonariuszom.

Dwaj sprawcy w wieku 28 i 33 lat wpadli w zaplanowaną przez policjantów zasadzkę. W czasie przeszukania Daewoo Lanosa, którym podróżowali, śledczy odnaleźli dwa młoty pneumatyczne. Sprzęt padł łupem rabusiów 24 kwietnia z jednej z firm budowlanych w Międzyrzeczu Górnym. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty przestępstw, za które mogą trafić za kraty na najbliższe 5 lat. O ich losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców odpowiedzialnych za kradzież sprzętu budowlanego, z którymi współpracowali zatrzymani paserzy.

pola / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.