bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2013
  • wyświetleń: 2800

Ogólnopolskie Dni Dawcy Szpiku

Za nami:

Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku. W najbliższy weekend w całej Polsce, również w Bielsku-Białej, odbywać się będą Dni Dawcy Szpiku.

szpik


Fundacja DKMS Polska oraz współpracownicy RE/MAX Polska postanowili połączyć swoje siły, aby pomóc Beacie. Już 24 i 25 maja w 17 biurach firmy RE/MAX zlokalizowanych w 16 miastach Polski jednocześnie odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego dedykowana Beacie.

Inicjatorem organizacji wspólnej rejestracji potencjalnych dawców jest Pani Ewa, Dyrektor Regionalny RE/MAX Polska Południe w Bielsku-Białej. Trzy lata temu na białaczkę zachorowała siostrzenica Pani Ewy. W ciągu jednego dnia życie rodziny legło w gruzach. Po ciężkiej chemioterapii lekarze zdecydowali, że jedyną szansą dla pacjentki jest przeszczepienie szpiku kostnego. Na szczęście udało się znaleźć zgodnego dawcę. Dziś siostrzenica Pani Ewy cieszy się życiem. Wszystko za sprawą „kogoś”, kto postanowił bezinteresownie oddać cząstkę siebie, aby ratować ludzkie życie.

- Moja siostrzenica ma się dobrze i czerpie z życia garściami. Dziękujemy dawcy, dzięki któremu żyje. Wierzymy, że wspólnie możemy odnaleźć zgodnego dawcę dla Pani Beaty i innych pacjentów chorych na białaczkę i inne nowotwory krwi, dlatego angażujemy się w organizację akcji rejestracji - mówi Pani Ewa, inicjatorka akcji.

Rejestracja potencjalnych dawców:

Bielsko-Biała
Data: 24 - 25 maja 2013 r. (piątek, sobota)
Godziny: 10:00 - 17:00
Miejsce: RE/MAX Home Professional
Adres: 43-300 Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 2
Miejsce: RE/MAX Invest
Adres: 43-300 Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 1

pola / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.