Wiadomości
- 8 września 2025
- wyświetleń: 3558
POLREGIO wprowadza zastępczą komunikację autobusową na trasie Kęty - Bielsko-Biała Główna
Małopolski Zakład POLREGIO S.A. w Krakowie informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A., w dniach 16-18 września oraz 23-25 września pociągi na odcinku Kęty - Bielsko-Biała Główna będą zastąpione Zastępczą Komunikacją Autobusową (ZKA).

Pasażerowie będą przewożeni autobusami zgodnie z obowiązującym kolejowym rozkładem jazdy, co pozwoli zachować dotychczasowe godziny odjazdów i przyjazdów.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej POLREGIO.
ZOBACZ TAKŻE
Kursowanie autobusów w dniach 4-5 czerwca. Zmiany związane z Bożym Ciałem
Apel o „zielony przystanek” przy ul. Wojska Polskiego
[FOTO] Nowe elektryczne autobusy w Bielsku-Białej - oficjalnie włączone do ruchu
Nowe MOP-y powstaną przy S-1. Kierowcy zyskają parkingi, ładowarki i strefy wypoczynku
VeloBiała coraz bliżej realizacji. Powstanie nowa trasa rowerowa łącząca Bielsko-Białą z Wilkowicami
MZD przeprasza za opóźnienia w koszeniu traw. Odpowiedzialni za obsuwę mogą mieć problem
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








