bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2013
  • wyświetleń: 2925

Piknik dla rodzin zastępczych

Już po raz 5. w Bielsku-Białej odbył się Piknik dla Rodzin Zastępczych, mieszkających w naszym mieście. Patronat nad imprezą przyjął Prezydent Miasta Jacek Krywut.

Celem pikniku było propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego i integracji środowiska rodzin zastępczych. W pikniku uczestniczyło 200 rodziców zastępczych wraz z 215 dziećmi wychowującymi się w tych rodzinach, a szereg osób i instytucji włączyło się w grono wspierających organizację Pikniku.

Podczas imprezy pojawili się również przedstawiciele bielskiego samorządu, służb sądowych, oraz instytucji działających na rzecz pieczy zastępczej. Wystąpiło wielu artystów, w większości nieodpłatnie, którzy przygotowali bardzo atrakcyjny program dla dzieci i ich rodziców. Dzieci otrzymały upominki, a dla uczestników był serwowany smaczny poczęstunek. Odbyły się też gry, zabawy i inne, liczne atrakcje.

Piknik dla rodzin zastępczych · fot. UM Bielsko-Biała


Piknik dla Rodzin Zastępczych stał się już tradycją w działaniach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej na rzecz rodzicielstwa zastępczego.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.