bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2013
  • 24 maja 2013
  • wyświetleń: 2736

Dzień Otwarty w Tyszkiewiczu

Za nami:

W piątek 24 maja Bielska Wyższa Szkoła im. J.Tyszkiewicza zaprasza na Dzień Otwarty.

W ramach swojego Dnia Otwartego, uczelnia zaprasza na bezpłatne porady i konsultacje z zakresu: aranżacji wnętrz, projektowania wystaw, pielęgnacji i doboru kosmetyków, doboru kolorów do typu urody, fizjoterapii (dolegliwości bólowych, wad postawy), ziołolecznictwa, aranżacji roślin i pielęgnacji ogrodów, coachingu rodzicielskiego.

Ponadto bielski „Tyszkiewicz” otwiera również swoje pracownie: rysunku, malarstwa, rzeźby. Można będzie nie tylko zobaczyć wystawy prac studentów, ale również spróbować swoich sił podczas otwartych warsztatów z tych dziedzin.

W ciągu dnia, o każdej pełnej godzinie, losowane będą również bezpłatne zabiegi kosmetyczne z zakresu makijażu, pielęgnacji twarzy oraz pielęgnacji dłoni! Młodsze pociechy będą miały okazję zasadzić samodzielnie dowolnie wybraną roślinkę i zabrać ją potem do domu. A dla amatorów mocnych wrażeń - pokaz Laser Army.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.