bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2013
  • wyświetleń: 2318

Bielski AIESEC prowadzi rekrutację

Do 26 maja trwa rekrutacja do bielskiego oddziału organizacji studenckiej AIESEC.

AiESEC Bielsko-Biała
fot. facebook.com/AIESECBB


To propozycja dla osób, które lubią pracę w grupie, mają predyspozycje liderów lub chciałby je w sobie wykształcić. Podczas spotkań uczestnicy będą realizować projekty, gdzie sprawdzą się w działkach takich jak sprzedaż, marketing, hr. Będzie także okazja, by podszkolić języki i poznać ludzi z całego świata.

AIESEC Bielsko-Biała prowadzi obecnie rekrutację do organizacji. Aby to zrobić można wypełnić aplikację on line. Aplikację i informacje o tym co aktualnie się u można znaleźć również na facebooku: www.facebook.com/AIESECBB


AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 86 000 członków. AIESEC działa w ponad 113 krajach, na ok. 1600 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne.

AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

aka / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.