bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2013
  • wyświetleń: 3340

Studenci odwołali juwenalia!

Bielscy studenci dali plamę! Po raz kolejny juwenalia w stolicy Podbeskidzia ograniczą się do kilku imprez klubowych. A miało być tak pięknie...

W czwartek 16 maja barwny korowód miał otworzyć tegoroczne juwenalia w Bielsku-Białej. Następnego dnia na plenerowej scenie pod Dębowcem miał wystąpić Abradab, a sobotni koncert zespołu Akurat zakończyłby juwenaliowe obchody.

Wiadomo już jednak, że z planów studentów bielskich uczelni nic nie wypali. Wszystkie wątpliwości rozwiał menedżer zespołu Akurat, który umieścił na facebooku treść maila od jednego z organizatorów juwenaliów. W liście podano, że "Bielskie Juwenalia 2013 nie odbędą się, a problemy są niezależne i niezawinione przez organizatora"

- Takie imprezy trzeba umieć organizować. Organizatorzy z Bielska-Białej niestety nie umieją. Właśnie odwołali dni koncertowe bielskich juwenaliów. Zgody na takie rzeczy załatwia się wcześniej niż 3 dni przed koncertem... Tym bardziej, że panowie z Akurat bardzo się cieszyli, że zagrają w rodzinnej miejscowości - mówi menedżer zespołu Akurat, Filip Herma.

Studentom bielskich uczelni zostają imprezy klubowe. W czwartek w klubie All Stars odbędzie się impreza przebierana. Wstęp wolny. W piątek natomiast w klubie Backstage odbędzie się kolejna impreza, połączona z grillowaniem. Wstęp 15 zł.

W poniższym materiale filmowym można zobaczyć jak wyglądał barwny korowód juwenaliów w poprzednim roku. W materiale wideo o swoich juwenaliowych przygodach opowiada rektor Akademii Techniczno-Humanistycznej, prof. dr hab. inż. Ryszard Barcik.

Materiał wideo "Juwenalia 2012":

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.