bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2013
  • wyświetleń: 2338

Pijany kierowca zdemolował stację

57-letni kierowca Chryslera miał we krwi blisko 2 promile alkoholu, a że wciąż było mu mało podjechał w takim stanie na stację paliw w centrum miasta i chciał zakupić butelkę wódki. Po drodze wjechał jednak w dystrybutor, a jego pojazd zawisł na krawężniku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 8.00. Kierowca Chryslera wjechał z impetem na stację benzynową. Po drodze uderzył w dystrybutor i zawisł na krawężniku. Próbował wyjechać, ale mu się to nie udało. Wreszcie wysiadł z pojazdu i skierował się do sklepu, gdzie chciał zakupić butelkę wódki.

Szybka informacja przekazana oficerowi dyżurnemu przez obsługę stacji przyczyniła się do zatrzymania sprawcy tego zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał we krwi blisko 2 promile alkoholu. Policjanci z drogówki zatrzymali mu prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

pola / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.