bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 marca 2011
  • wyświetleń: 5088

Trwają poszukiwania 19-latki

Policjanci ze Szczyrku poszukują 19-letniej mieszkanki Godziszki, która przed kilkoma dniami wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Dziewczyna wyszła z domu pod pozorem przeprowadzenia rozmowy w sprawie pracy. W miejscu zamieszkania pozostawiła list, w którym prosiła rodzinę o wyrozumiałość i czas potrzebny jej do zastanowienia się nad swoim dotychczasowym życiem. Z ustaleń wynika, że może aktualnie przebywać w Radomiu.

Rysopis: wiek z wyglądu 18-22 lat, wzrost ok. 175 cm, sylwetka szczupła, oczy niebieskie, włosy kol. jasny blond, proste do ramion, grzywka zaczesana na czoło, twarz owalna. Ubrana w czarny płaszcz długości ¾, czarne spodnie, kolorowy szalik, posiada przy sobie czarną, dużą torebkę.

Osoby, które znają miejsce pobytu wymienionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Szczyrku przy ul. Granicznej 1, nr tel. 33 8121206 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.