bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2013
  • wyświetleń: 1752

Wypadki z udziałem jednośladów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do dwóch wypadków z udziałem kierujących jednośladami doszło w ostatnich dniach na bielskich drogach. W obu przypadkach zawinili kierowcy samochodów.

W środę po południu na Placu Żwirki i Wigury, 25-letnia kierująca pojazdem marki Rover nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 35-letniemu rowerzyście, doprowadzając do zderzenia z kierowcą jednośladu. Na skutek wypadku rowerzysta doznał zwichnięcia barku i wstrząśnienia mózgu. Przewieziono go do szpitala.

Do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło też przedwczoraj w Porąbce na ul. Rynek. 53-letnia kobieta kierująca Chevroletem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na 52-letnim kierowcy motocykla marki Kawasaki, który następnie uderzył w dostawczego Volkswagena.

Ranny motocyklista doznał złamania nogi. Szczegółowe okoliczności obu wypadków wyjaśniają policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj