bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2013
  • wyświetleń: 1522

Rzucił koszem w okno przychodni

Policjanci z komisariatu IV zatrzymali dwóch bielszczan w wieku 20 i 21 lat, którzy koszem na śmieci wybili szybę w bielskiej przychodni na ulicy Komorowickiej. Za zniszczenie cudzego mienia chuliganom grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 4.00 nad ranem. Pijani i agresywni młodzi mężczyźni awanturowali się i głośno przekrzykiwali. W pewnym momencie jeden z nich chwycił do rąk metalowy kosz na śmieci i z całej siły uderzył nim w szybę przychodni zdrowia.

Spowodował szkody w wysokości 500 zł. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawców po krótkim pościgu. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1-1,5 promili alkoholu. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty uszkodzenia cudzego mienia, za co mogą trafić za kraty na najbliższe 5 lat.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.