bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 maja 2013
  • wyświetleń: 4378

Mówili o marketingu w biznesie

Tuż przed majowym weekendem w Bielsku-Białej odbyło się kolejne spotkanie projektu StartUp Mixer. Organizatorem wydarzenia były Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, działające przy ATH w Bielsku-Białej oraz Koło Młodych Managerów i Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości.

start up mixer
fot. Anna Foltyniak


Przewodnim tematem wydarzenia był start w biznesie i skuteczny marketing nowych projektów, a także problem tego gdzie szukać wsparcia oraz środków na rozwinięcie własnego przedsięwzięcia.

W charakterze gościa i eksperta wystąpił Krzysztof Cegielski właściciel firmy COOLTUR - Centrum Organizacji Czasu. Praktyk z zakresu tworzenia imprez eventowych, marketingu SMB i rozwiązań e-business. W trakcie wystąpienie ekspert podzielił się swoimi doświadczeniami, opowiedział o trudnościach jakie mogą spotkać startupy, ale i tym jak wiele satysfakcji daje własna działalność.

Uczestniczy mogli poznać Startupy działające przy AIP ATH. Przedstawiono m.in. firmę SEO Solution, zajmującą się katalogowaniem i pozycjonowaniem stron WWW. Spotkanie było także okazją, aby zasięgnąć informacji o możliwościach wsparcia jakie przedsiębiorcom oferuje Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości.

Największą zaletą spotkań StartUp Mixer jest możliwość wymiany poglądów między uczestnikami: przyszłymi przedsiębiorcami, osobami już funkcjonujące w biznesie i zaproszonymi ekspertami.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.