bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 maja 2013
  • wyświetleń: 1767

Pobili właściciela i uszkodzili auto

Trzej młodzi chuligani najpierw uderzyli kamieniem w VW Passata, a na uwagę zwróconą im przez właściciela pojazdu zareagowali z niebywałą agresją. Pobili mężczyznę i jego kolegę, a przy okazji skopali samochód, powodując uszkodzenia na kwotę ponad tysiąca złotych

Do zdarzenia doszło na ulicy Giewont, gdzie 24-letni bielszczanin zaparkował swój samochód. Widać, miejsce parkowania nie spodobało się trzem młodym mężczyznom, bo uderzyli kamieniem w samochód. Kiedy właściciel zwrócił im uwagę, stali się wyjątkowo agresywni.

Zaatakowali pokrzywdzonego i jego kolegę. Pobili ich i skopali po całym ciele. „Oberwało się” też Volkswagenowi, którego uszkodzili na kwotę ponad tysiąca złotych.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali trzech napastników wieku od 16-20 lat oraz towarzyszące im dwie nastolatki w wieku 15 i 16 lat. Nieletni zostali przewiezieni do Policyjnej Izby Dziecka. Za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym. Jeden z nich okazał się poszukiwany, bo kilka tygodni temu uciekł z ośrodka wychowawczego. Najstarszy ze sprawców - zatrzymany 20-latek - usłyszał zarzuty udziału w pobiciu i uszkodzenia cudzego mienia. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.