bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1462

Do 5 lat za zniszczenie samochodu

Do pięciu lat więzienia grozi 39-letniemu bielszczaninowi podejrzanemu o uszkodzenia dostawczego volkswagena. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Prewencji, dzięki informacjom przekazanym przez właściciela zdewastowanego auta.

pojazd, samochód, auto vw, volkswagen
39-latek uszkodził dostawczego Volkswagena


Do zdarzenia doszło w sobotnią noc w Bielsku-Białej na ul. Olszówki. Kiedy właściciel dostawczego volkswagena zauważył dwóch pijanych mężczyzn, którzy na dobre „używali” sobie na jego samochodzie, natychmiast zaalarmował oficera dyżurnego Policji.

Na miejsce skierowano patrol, który po krótkim pościgu zatrzymał dwóch mężczyzn w wieku 37 i 39 lat. Szybko okazało się, że sprawcą uszkodzenia pojazdu był starszy z nich, który miał we krwi blisko 2 promile alkoholu. Chuligan rozbił reflektory i uszkodził karoserię, powodując szkody w wysokości 2.000zł.

Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty uszkodzenia cudzego mienia, za co grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.