bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 4465

Nowe boisko w Straconce

25 kwietnia przy Szkole Podstawowej nr 26 mieszczącej się przy ul. Złoty Potok 7 zostało otwarte boisko ze sztuczną nawierzchnią. Symbolicznego otwarcia nowego obiektu dokonał Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult.

Boisko posiada nawierzchnię poliuretanową, która została położona na podbudowie z kruszyw. Całość terenu jest ogrodzona. Ponadto, został wykonany mur oporowy oraz utwardzony ciąg pieszo-jezdny od strony ul. Złoty Potok.

Nowe boisko w Straconce · fot. UM Bielsko-Biała


Powierzchnia boiska w granicach ogrodzenia wynosi: 26,25 m x 45,85 m, co stanowi 1203,56 m2. Boisko wyposażone jest w 2 bramki, urządzenia do gry w siatkówkę, 2 komplety urządzeń do gry w koszykówkę. Pola gry wyznaczone zostały liniami zróżnicowanymi kolorystycznie. Koszt wykonania boiska (z dokumentacją) wyniósł 626 572.07 zł.

To już kolejny obiekt szkolny, który wzbogacił się o takie boisko. Jednak aby zobaczyć skale zmian na terenie miasta, warto przypomnieć inne podobne inwestycje.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.