bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1998

Zagłosuj na plac zabaw dla miasta

8 kwietnia ruszyła czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Muszkieterów, ogólnopolskiego plebiscytu „Zagłosuj na Swoje Miasto”. Mieszkańcy 171 miejscowości, w których działają sklepy Intermarche i Bricomarche, wybiorą dwie lokalizacje dla kolejnych placów zabaw Muszkieterów.

W dwóch miejscowościach, na które zostanie oddana największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje nowoczesne, kolorowe i bezpieczne place zabaw, każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

- Cieszymy się, że możemy wspierać społeczności lokalne, wśród których jesteśmy obecni i odpowiadać na potrzeby mieszkańców, także tych najmłodszych. Dlatego też stworzyliśmy akcję „Place Zabaw Muszkieterowie” oraz konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto”, i od kilku lat stawiamy w całej Polsce, kolorowe, zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, place zabaw. Zachęcamy także mieszkańców Bielska-Białej do przyłączenia się do zabawy i oddawania głosów na swoje miasto - mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji.

W ramach plebiscytu "Zagłosuj na swoje miasto", mieszkańcy Bielska-Białej mogą wysyłać SMS-y o treści PLAC.6 pod numer 7155. Koszt SMS to 1 zł plus VAT.

Głosowanie potrwa do 27 maja do godz. 12:00. Ogłoszenie zwycięskich miast nastąpi tego samego dnia o godz. 15:00, a wyniki zamieszczone zostaną w Aktualnościach na stronie internetowej konkursu: www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.