bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1916

Znicze pod bielską siedzibą PiS-u

W szóstą rocznicę śmierci Barbary Blidy działacze SLD zapalili znicze pod siedzibami Prawa i Sprawiedliwości w całym kraju. Symboliczna akcja miała także miejsce w Bielsku-Białej.

sld
Znicze pod bielską siedzibą PiS-u · fot. SLD Bielsko-Biała


Minęło sześć lat od śmierci Barbary Blidy, która podczas czynności operacyjnych, wykonywanych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, popełniła samobójstwo. Działacze lewicy za śmierć swojej koleżanki obarczają polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy wówczas sprawowali rządy.

Podczas kolejnej rocznicy śmierci Barbary Blidy działacze SLD w całej Polsce palili przed siedzibami PiS-u znicze. Podobna akcja miała miejsce również w Bielsku-Białej.

- W szóstą rocznicę śmierci Barbary Blidy - tragicznej ofiary IV Rzeczpospolitej - zapaliliśmy znicze pod siedzibą PiS w Bielsku-Białej. Nie zapominamy, kto jest winny tego nieszczęścia - tłumaczyli działacze bielskiej lewicy.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.