bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2050

Nowa kobieca inicjatywa w mieście

W Bielsku-Białej powstał oddział Kobiet dla Narodu - organizacji poruszającej kwestie prokobiece, prolife, walczącej z prostytucją, pornografią, wszystkimi postawami, które mają na celu niszczyć rodzinę oraz godzić w kobiecość.

kobiety dla narodu
Nowa kobieca inicjatywa w mieście · fot. Kobiety dla Narodu


Organizacja chce wspierać matki na oddziałach położniczych, wspomagać osoby dotknięte syndromem PAS oraz walczyć z podziemiem aborcyjnym. - Mamy w planach wiele akcji regionalnych, ale także ogólnopolskich m.in. kampanie społeczne, organizowanie otwartych warsztatów tematycznych dla kobiet. Zajmujemy się także publicystyką - mówi Klaudia Kotyńska z bielskiego oddziału Kobiet dla Narodu.

Oddziały KDN-u powstały już w większych miastach Polski: w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie.

- Jeśli nie obce są ci postawy jakie reprezentujemy, chcesz działać na rzecz kobiet, rodziny, życia zgłoś się do nas - napisz maila na adres: kdn.bielskobiala@gmail.com a w ciągu kilku dni odezwiemy się do ciebie i zaprosimy na spotkanie - dodaje Klaudia Kotyńska.

Bielski profil ogranizacji na facebooku - www.facebook.com/pages/Kobiety-Dla-Narodu-Oddzia%C5%82-Bielsko-Bia%C5%82a/161882170644178.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.