bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1731

Dyplom dla księdza Jana Byrta

22 kwietnia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach obchodził swoje dwudziestolecie. Podczas uroczystej gali wręczono nagrody dla działających organizacji i osób w dziedzinie ekologii.

byrt
fot. luteranie.pl


Wśród wielu ekologów i organizacji ekologicznych działających w województwie śląskim ks. Jan Byrt został uhonorowany specjalnym dyplomem uznania za przeprowadzone programy i akcje proekologiczne dotyczące ochrony przyrody. Dyplom otrzymał za projekt 5.000 drzew na 500-lecie Reformacji, 500 budek dla ptaków na 500-lecie Reformacji, za projekt 5.000 krokusów na 500-lecie Reformacji i za projekt 500 rododendronów na 500-lecie Reformacji.

- Słuchając laureatów nagród mogę powiedzieć, że Kościół może się podpisać pod każdą taką akcją ekologiczną - powiedział laureat dyplomu uznania, proboszcz parafii kościoła ewangelicko-augsburskiego w Szczyrku ks. Jan Byrt.

pola / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.