bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1596

Zatrzymani za narkotyki

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy wsparciu policjantów Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 28 lat którzy posiadali znaczną ilość środków odurzających.

Policja
fot. Policja


W wyniku realizacji czynności służbowych, w piątkowy poranek bielscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali znaczne ilości środków odurzających w postaci haszyszu. Policjanci zabezpieczyli także niewielką ilość marihuany oraz pieniądze pochodzące z handlu narkotykami. Dilerom przestawiono zarzuty z art. 62 ust 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Rodzicom nastolatków przypominamy, że haszysz i marihuana to najpopularniejsze narkotyki, również w Polsce, wyrabiane z liści konopi indyjskich. Można palić je w formie tzw. skrętów. Działają pobudzająco, znieczulająco, czasem halucynogennie. Działają od 1-3 godzin. Objawy, na które uwagę powinni zwrócić rodzice nastolatków to m.in.: przekrwienie gałek ocznych, spojówek, czasem obrzęk powiek, zwiększenie apetytu, rozweselenie, zaburzenia pamięci, bóle i zawroty głowy, zaburzenia koordynacji ruchowej.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.