bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2013
  • 11 maja 2013
  • wyświetleń: 2079

Festyn na rzecz hospicjum

Za nami:

Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne i grono osób z nim zaprzyjaźnionych organizują 11 maja piknik na stadionie Rekord w Bielsku-Białej.

festyn hospicjum


To forma wsparcia budowy hospicjum, do której mogą się przyłączyć wszyscy mieszkańcy miasta. Wystarczy tylko wziąć udział w wielu atrakcjach sportowych, rekreacyjnych i artystycznych, na przykład przejażdżce bryczką! Festyn zakończy koncert zespołu Dzień Dobry.

Już o godz. 14.00 rozpoczną się prezentacje młodzieżowych i dziecięcych zespołów artystycznych, a godzinę później - przedstawienie „Przygoda misia” Teatru Kwadryga i zabawy parateatralne. Następnie w programie popisy taneczne, wokalne i licytacja. O godz. 17.15 - Bielska Scena Kabaretowa. Gośćmi Piotra Skuchy będą Gabriela Jaskuła, Olga Łaszczak, Błażej Olma i Juliusz Wątroba. Koncert zespołu „Dzień Dobry” rozpocznie się o godz. 18.45.

Cały czas na stadionie będzie można brać udział w sprawnościowych konkursach dla całych rodzin, licytacji darów, zabawach dla dzieci, malowaniu twarzy i modelowaniu zwierząt z balonów. Będzie także karuzela, zabawy „Byk rodeo” i „Euro bungee” oraz pokazy Klubu Karate „Atemi” i Klubu Judo „Gwardia”.

Nie zabraknie emocji sportowych. W okazjonalnym turnieju piłki nożnej weźmie udział siedem drużyn reprezentujących: policję, strażaków, księży, nauczycieli, bielski ratusz i TS Bielskie Orły.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.