Wiadomości
- 4 marca 2025
- wyświetleń: 1141
Dotacje na samochody ratowniczo-gaśnicze dla OSP. Ruszył nabór wniosków
Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie zakupu samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP. Wnioski można składać do 25 marca. Dofinansowanie pochodzi z budżetu państwa oraz środków Narodowego i Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, co jest efektem porozumienia między ministrami spraw wewnętrznych i klimatu w sprawie zwalczania zagrożeń środowiskowych.

Aby uzyskać dofinansowanie na zakup samochodu, jednostki OSP powinny skontaktować się z właściwą komendą powiatową/miejską PSP, gdzie otrzymają szczegółowe informacje. Wnioski należy składać do 25 marca 2025 roku.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Nowe wozy dla strażaków ochotników za prawie 3 mln zł. Bielsko-Biała ogłasza przetarg
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Pożar domu mieszkalnego w Olszówce. Trwa akcja straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar kwiaciarni w Komorowicach. Budynek spłonął niemal doszczętnie
[FOTO] Pożar traw w Starej Wsi przy ul. Polnej - szybka akcja straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









