bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2011
  • wyświetleń: 4286

Marihuana przy ul. Sobieskiego

Kilkadziesiąt krzewów konopi indyjskich, susz roślinny i gotowy do sprzedaży narkotyk znaleźli policjanci w czasie przeszukania jednej z posesji w Bielsku-Białej przy ul. Sobieskiego. Zatrzymano 25-letniego właściciela plantacji.

narkotyki
Policjanci w mieszkaniu sprawcy znaleźli plantację marihuany wyposażoną w specjalne lampy do nagrzewania sadzonek, wentylatory i czujnik temperatury. · fot. KMP Bielsko-Biała


We wtorek wieczorem na ul. Wodnej w Bielsku-Białej policjanci Wydziału Kryminalnego zauważyli trzech młody mężczyzn. Postanowili ich wylegitymować.

W czasie kontroli jeden z nich wskoczył do koryta rzeki i rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze zatrzymali go po krótkim pościgu.

Okazało się, że powodem ucieczki były narkotyki, które ukrył w kieszeniach i pod poszewką kurtki. Policjanci odnaleźli kilka niewielkich paczek z marihuaną. Przeszukali mieszkanie sprawcy, gdzie odnaleźli plantację marihuany wyposażoną w specjalne lampy do nagrzewania sadzonek, wentylatory i czujnik temperatury.

Zabezpieczono ponad 20 krzewów konopi indyjskich. Ponadto w mieszkaniu sprawcy stróże prawa odnaleźli blisko 15 gr. grzybów halucynogennych. Z

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających i prowadzenie nielegalnej uprawy grozi mu do 3 lat więzienia.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.