bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1514

Rozbój w wykonaniu nastolatek

Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej zatrzymali dwie młode kobiety, które w niedzielę wieczorem, używając przemocy wobec czternastoletniej pokrzywdzonej, usiłowały zabrać jej telefon komórkowy.

W niedzielny wieczór w Bielsku-Białej przy ul. Andersa dwie młode kobiety w wieku 17 i 15 lat zaatakowały inną nieletnią i szarpiąc ją za włosy oraz uderzając pięścią w twarz zażądały wydania telefonu komórkowego. Ofierze udało się oswobodzić i uciec sprawczyniom, a o zdarzeniu została niezwłocznie powiadomiona policja.

Na miejsce przestępstwa udali się policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, którzy w wyniku podjętych czynności służbowych zatrzymali obie kobiety. Będą one odpowiadać za usiłowanie rozboju, za które to przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie siedemnastolatki zdecyduje prokurator, natomiast wobec piętnastolatki decyzję podejmie sąd rodzinny.

br / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.