bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1805

Zguby czekają na właścicieli

Policjanci z Bielska-Białej poszukują właścicieli dwóch kompletów kluczyków do samochodów, które odnaleziono w ostatnim czasie na bielskich ulicach.

zguba
Zguby czekają na właścicieli · fot. KMP Bielsko-Biała


Bielska policja poszukuje osoby, która początkiem marca (prawdopodobnie 05.03) zagubiła kluczyk samochodowy z logo Peugeota. Kluczyk został odnaleziony w Bielsku-Białej na ul. Sobieskiego w okolicy posesji nr 9.

Właściciel zguby proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700 lub bezpośrednio z dzielnicowym st.sierż. Bogumiłem Jasikiem, tel. 33 8121710.

Stróże prawa poszukują również osoby, która w dniu 17 lutego (lub wcześniej) w Bielsku-Białej w rejonie skrzyżowania ul. Miarki i 1-go Maja zagubiła komplet kluczy, w tym kluczyk samochodowy z logo Citroena oraz telefon komórkowy marki Nokia. Ponadto obok zagubionych kluczy, na chodniku leżał także telefon komórkowy marki Nokia.

W tym przypadku właściciel zguby powinien skontaktować się z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.