bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2351

Tymczasowe zmiany w kursówce

Za nami:

Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że w związku z zamknięciem ulicy PCK na odcinku od ul. Broniewskiego do ul. 1 Maja w dniach 13 i 14 kwietnia autobusy MZK będą kursować według niżej wymienionych tras objazdowych.

mzk, autobus,
fot. UM Bielsko-Biała


Linia nr 3
- w kierunku Komorowic: ul. Partyzantów, Zamkową, Wzgórze, Stojałowskiego. Pominięte zostaną przystanki: PCK/Trasa W-Z oraz Dmowskiego/Urząd Miejski. Obowiązują przystanki na trasie objazdu: Plac Żwirki i Wigury oraz Stojałowkiego/Pawilon.
- w kierunku os. Karpackiego: z ul. Stojałowskiego, Wzgórze, Zamkową, Partyzantów. Pominięty zostanie przystanek: PCK/Trasa W-Z. Obowiązuje przystanek na trasie objazdu: Plac Żwirki i Wigury. Jadąc w kierunku os. Karpackiego, po zabraniu pasażerów z przystanku Dmowskiego/Urząd Miejski autobusy będą zawracać na rondzie na ul. Dmowskiego.

Linia nr 4
- w obu kierunkach: ul. PCK, Broniewskiego, Kierową, Dmowskiego, Stojałowskiego oraz Wzgórze. Pominięte zostaną przystanki: PCK/Trasa W-Z, Plac Mickiewicza/Łącznik oraz Plac Żwirki i Wigury. Obowiązuje przystanek na trasie objazdu: Dmowskiego/Urząd Miejski.

Linia nr 20
- w obu kierunkach: ul. Partyzantów, Leszczyńską, Bora-Komorowskiego, Żywiecką. Pominięte zostaną przystanki: Żywiecka/os. Grunwaldzkie oraz PCK/Trasa W-Z. Obowiązują przystanki na trasie objazdu: Żywiecka/Hotel Magura oraz Plac Mickiewicza.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.