bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2013
  • 12 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3139

Festiwal Nauki w "ósemce"

Za nami:

Jakie były absurdy PRL-u, czym dla młodych ludzi jest tatuaż, jak wygląda życie na statkach? Na te i inne pytania będą odpowiadać zaproszeni goście. A wszystko w ramach Festiwalu Nauki organizowanego przez VIII LO w Bielsku-Białej.

LO nr VIII
Festiwal Nauki w "ósemce" · fot. lo8.bielsko.pl


W programie festiwalu przewidziano kilkanaście wykładów, pokazów, warsztatów, lekcji, występów artystycznych, dyskusji, wycieczek w rejony różnych dziedzin nauki i sztuki.

- Festiwal Nauki ma być wielką "pigułką edukacyjną". Chcielibyśmy, aby nauka nie była postrzegana jako hermetyczna, niedostępna i niezrozumiała -wyjaśnia Marta Zdanowska, rzecznik prasowy szkoły.

Jeden z wykładów poprowadzą księża - Franciszek Płonka i Janusz Barglik, przybliżą uczestnikom temat egzorcyzmów. Będzie też coś dla sportowców, podróżników, naukowców czy przyszłych biznesmenów.

Szkoła otwiera swoje drzwi dla gimnazjalistów w piątek 12 kwietnia w godz. od. 8:00 do 15:00. Szczegółowy program Festiwalu można odnazleźć na stronie internetowej "ósemki" www.lo8.bielsko.pl.

ab / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.