bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1523

Zaskoczeni widokiem policjantów

Policjanci z komisariatu III wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój.

Do zdarzenia doszło nocą z 20/21 lutego br. w Bielsku-Białej na ul. Międzyrzeckiej. Sprawcy obserwowali pokrzywdzonego w lokalu. Kiedy wyszedł, poszli za nim. Zaatakowali go na ulicy, pobili i skradli mu portfel z pieniędzmi w kwocie 500 zł.

Prowadzone w tej sprawie czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj bielszczanie w wieku 20 i 22 lat.

We wtorek obaj sprawcy zostali zatrzymani. Nie kryli zaskoczenia, kiedy w progu swoich mieszkań zobaczyli mundurowych. Nie spodziewali się, że po blisko dwóch miesiącach ktokolwiek pamiętać będzie jeszcze o zdarzeniu. Trafili do policyjnej celu. W środę usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.