bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2011
  • wyświetleń: 2450

Kobieta z awersją do munduru

W czasie domowej interwencji, 40-letnia bielszczanka znieważyła słownie interweniujących policjantów wulgarnym słownictwem i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że za podobne przestępstwa spędziła już blisko rok za kratami. Za obecne grozi jej kara kolejnych 2 lat więzienia.

Nocą, policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z bielskich mieszkań przy ul. Broniewskiego. Z przekazanych informacji wynikało, że 40-letnia, nietrzeźwa kobieta wszczęła awanturę ze swoimi rodzicami.

Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na niej większego wrażenia. Przywitała policjantów wiązanką wulgarnego, rynsztokowego słownictwa. Szarpała się i wyrywała.

Kobietę obezwładniono i zakuto w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miała we krwi 1,5 promila alkoholu.

W przeszłości zatrzymana była już karana za kilkakrotne znieważenie policjantów i uszkodzenie radiowozu. Obecnie toczy się przeciwko niej sprawa o znęcanie się nad rodzicami i kradzieże pieniędzy z ich mieszkania. O jej losie zadecyduje prokurator.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.