bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2013
  • 20 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3921

Targi Budownictwa pod Dębowcem

Za nami:

Od 19 do 21 kwietnia w hali pod Dębowcem odbędą się 43. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Twój Dom". Portal bielsko.info objął patronat medialny nad targami.

Targi budownictwa


Międzynarodowy charakter, dogodne położenie przygraniczne targów sprawia, że są one miejscem kontaktów z firmami z Czech, Austrii i Słowacji, licznie odwiedzającymi tę imprezę.

Tematem przewodnim targów będzie "Budynek energooszczędny" - czyli obiekt pozwalający maksymalnie obniżyć koszty jego użytkowania, a jednocześnie przyjazny dla środowiska naturalnego. Temat ten realizowany będzie poprzez konferencje dotyczące wprowadzanych właśnie dopłat, premiujących budownictwo energooszczędne.

Zorganizowana też będzie specjalna ekspozycja "Wyspa Niskoenergetyczna", na której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i technologie energooszczędne.

Targi to również okazja do zaprezentowania nowych produktów, a także zdobycia prestiżowych nagród, jak nagrody Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Pucharu Prezydenta Bielska-Białej oraz Złotego Filara Budownictwa.

Bilet wstępu na targi jest w cenie 10 zł. Istnieje również możliwość darmowego wstępu na targi. Po wydrukowaniu biletu w wersji elektronicznej i wypełnieniu ankiety dostępnej w punktach kasowych, zostanie on wymieniony na bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi. Bilet można wydrukować na stronie ww.astra.blk.pl/targi_bielsko_2013

Targi będą się odbywać od 19 do 21 kwietnia 2013 roku w Hali Wystawienniczej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w godz.: 10.00 - 18.00 każdego dnia.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.