bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2013
  • 12 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2047

Targi skierowane do młodzieży

Za nami:

12 kwietnia w Hotelu Dębowiec odbędą się Targi Pracy i Edukacji. Impreza jest skierowana do młodzieży kończącej naukę w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych i wchodzącej na rynek pracy, a także do uczniów szkół gimnazjalnych.

Podczas targów zaplanowano prezentacje ofert m.in. zasadniczych szkół zawodowych, techników, wyższych uczelni oraz ofert przygotowanych przez pracodawców.

Ważnym celem targów jest umożliwienie uczniom bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, przedstawienie ofert pracy, praktyk i staży oraz zapoznanie uczniów z oczekiwaniami
i wymogami, jakie stawiają pracodawcy wobec potencjalnych pracowników.

Targi Pracy i Edukacji organizowane są w ramach projektu „Mam zawód - mam pracę w regionie” realizowanego przez Samorząd Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz 30 powiatów i miast na prawach powiatu z całego województwa. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w Targach jest bezpłatny. Targi odbędą się w godz. 10.00-14.00. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.e-zawodowcy.eu.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.